دانلود نود ۳۲ رایگان ورژن نهایی

https://5528k.com:32/wp-content/uploads/2019/05/idk527himr.jpg

انتی ویروس نود ۳۲ قوی ترین و بهترین و سبک ترین نرم افزار محافظت از سیستم در جهان میباشد و تا به امروز هیچ رقیبی نداشته و هر ساله به عنوان اولین انتی ویروس جهان انتخاب میشود. انتی ویروس نود ۳۲ در سه نسخه آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی و اسمارت سکوریتی منتشر شده است که هر کدام مخصوص بعضی از کاربران و استفاده های مختلف تولید و عرضه شده است. همچنین شرکت eset نسخه موبایل سکوریتی را نیز منتشر کرده است تا کاربران android نیز امنیت را تجربه نمایند.

ما برای شما ورژن نهایی تمام نسخه های منتشر شده توسط شرکت eset را به صورت رایگان گرداوری کردیم و شما میتوانید با مراجعه به ادامه مطلب دریافت نمایید.

قبل از دانلود انتی ویروس برای ویندوز لطفا به نوع سیستم عامل ویندوز ( ۳۲ بیتی / ۶۴ بیتی ) خود توجه نمایید تا بعد از دانلود هنگام نصب به مشکل بر نخورید.

در صورت منتشر شدن ورژن جدید تر میتوانید با مراجعه به وبسایت ( Https://5528k.com:32 ) به صورت مستقیم از شرکت eset دانلود نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و پیشنهاد یا انتقاد با مراجعه به قسمت تماس با ما میتوانید از ما بپرسید و پیگیری نمایید.

توجه نمایید برای فعالسازی محصولات شرکت eset بعد از اتمام نصب شما نیازمند یوزر پسورد و لایسنس میباشید. در صورت مشاهده یوزر پسورد و لایسنس های رایگان امروز نود ۳۲ به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

با توجه به قانون جدید شرکت eset شما به محض وارد کردن یوزر پسورد و لایسنس های رایگان نود ۳۲ به داحل نرم افزار آنتی ویروس ان ها را غیرفعال کرده و دیگر قابل استفاده نمیباشد. به همین دلیل است که انتی ویروس ها دیگر فعال و اپدیت نمیشوند. تنها راه های ممکن برای کاربران داخل ایران یک) خرید یوزرنیم پسورد و لایسنس اورجینال از شرکت eset به صورت مستقیم میباشد که ۵۰ تا ۶۰ دلار برای یکسال قیمت دارند. دو) خرید یوزر پسورد اختصاصی میباشد که پشتیبانی ۲۴ ساعته و سرعت بالا در هنگام اپدیت و کمترین زمان ممکن برای دریافت اپدیت ها را نیز دارا میباشد و از همه مهم تر قیمت بسیارا ارزان ان میباشد.

برای خرید یوزر پسورد اختصاصی با قیمت بسیاز ارزان و ورود به سایت فروشگاه اینجا کلیک نمایید.

دانلود Antivirus نود ۳۲ ورژن ۱۲

دانلود Internet Security نود ۳۲ ورژن ۱۲

دانلود Smart Security نود ۳۲ ورژن ۱۲

دانلود Mobile Security نود ۳۲